Љубов и секс

Од вообичаени до бизарни: секс фетишите на славните

24. ноември 2016 - 10:59 | Кајгана

Музичари, актери, спортисти, режисери… некои нивни фетиши се сосема вообичаени, некои ќе ве изненадат, а од некои ќе ви се згади.

Кристина Агилера и Кети Пери - играње улоги.

Квентин Тарантино, Енрике Иглезијас, Дита вон Тиз - стапала.

Скарлет Јохансон - секс во автомобил.

Ева Лонгорија - врзување.

Роберт Патинсон - лижење пазуви.

Рики Мартин - златен туш.

Џон Мајер - коцки мраз и шлаг.

Кармен Електра - врзување и плескање.

Џастин Тимберлејк - брз секс за време на концерт, кога неговиот бенд има соло точка.

Шекил О’Нил - менструална крв кај жените, па дури и орален секс за време на тие денови во месецот.

Анџелина Џоли - ножеви и крв.

Џеда Пинкет и Вил Смит - брз секс во паузи на сет, разни забави, во куќа кај пријатели.

Расел Бренд - секс играчки и инвалидска количка.

Шиа Лебоф - влечење за коса.

Ријана - големи пениси.

Хју Џекмен - играње во скут.

Крис Браун - лижење задник.

Деми Мур - пијавици.

Дастин Хофман - кондури.

Џони Деп - женска облека.

Коментирај