Од вообичаени до бизарни: секс фетишите на славните

Музичари, актери, спортисти, режисери… некои нивни фетиши се сосема вообичаени, некои ќе ве изненадат, а од некои ќе ви се згади.

Кристина Агилера и Кети Пери - играње улоги.

Квентин Тарантино, Енрике Иглезијас, Дита вон Тиз - стапала.

Скарлет Јохансон - секс во автомобил.

Ева Лонгорија - врзување.

Роберт Патинсон - лижење пазуви.

Рики Мартин - златен туш.

Џон Мајер - коцки мраз и шлаг.

Кармен Електра - врзување и плескање.

Џастин Тимберлејк - брз секс за време на концерт, кога неговиот бенд има соло точка.

Шекил О’Нил - менструална крв кај жените, па дури и орален секс за време на тие денови во месецот.

Анџелина Џоли - ножеви и крв.

Џеда Пинкет и Вил Смит - брз секс во паузи на сет, разни забави, во куќа кај пријатели.

Расел Бренд - секс играчки и инвалидска количка.

Шиа Лебоф - влечење за коса.

Ријана - големи пениси.

Хју Џекмен - играње во скут.

Крис Браун - лижење задник.

Деми Мур - пијавици.

Дастин Хофман - кондури.

Џони Деп - женска облека.

реклама

ДИК: Членовите на избирачките одбори ќе добијат за 100% повисок надоместок

Read more

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Љубов и секс

Пет грешки во сексот поради кои изгледате како почетник

Read more

Како мастурбацијата влијае на здравјето?

Read more

Пет работи што мажот ги прави за време на секс, а кои покажуваат дека те сака

Read more

Колку би требало да трае сексуалниот однос?

Read more

Магазин

  • filter

Поглед во луксузниот дом на Џенифер Лоренс, вреден 10 милиони долари

Читај повеќе
  • filter

Virgin Galactic и Rolls Royce претставија надзвучен авион

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои најлесно ги освојуваат женските срца

Читај повеќе

Во Канада за една година 25.000 обиди за самоубиство

Читај повеќе

Пет грешки во сексот поради кои изгледате како почетник

Читај повеќе
  • play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Читај повеќе
  • play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Читај повеќе
  • play_arrow

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Читај повеќе