Официјален трејлер за комичната крими серија „Murderville“

Netflix го објави официјалниот трејлер за новата крими комедија „Murderville“ која од 3 февруари ќе биде достапна на платформата.

Во главната улога се Вил Арнет, Ханифа Вуд, Лилан Боуден и Филип Смити. Снимена е според британскиот ситком „Murder in Successville“. Има вкупно 6 епизоди.

реклама

Филм & ТВ

По 19 сезони дојде крај за шоуто на Елен Деџенерис, денес е последната епизода

Read more

Кејт Мос: Џони Деп никогаш не ме турнал, ниту ме удрил

Read more

Искрен трејлер за Morbius

Read more

Топ 10 најлоши работи кои ги направи Шелдон

Read more

Нови видеа

play_arrow

15 најстрашни хибридни животни кои навистина постојат

Read more
play_arrow

За цврсти мускули: 15-минутни интензивни домашни вежби

Read more
play_arrow

Неочекувани фејлови, смешна компилација

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Morbius

Read more
play_arrow

Топ 10 најлоши работи кои ги направи Шелдон

Read more
play_arrow

За цврсти и убави раце: 12 минути најдобри вежби со тегови

Read more
play_arrow

ТОП 15 тајни и тактики на американскиот претседателски конвој

Read more
play_arrow

30 минути јога тренинг за флексибилност и сила

Read more
play_arrow

Појадок од микробранова за оние кои секогаш брзаат наутро

Read more
play_arrow
Седум совети како да спиете подобро

Седум совети како да спиете подобро

Read more
play_arrow

Силва му го предаде ФИФА пехарот на Пендаровски

Read more
play_arrow
Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Read more