Официјален трејлер за „Кујната на Марио“

Можеби хит серијата „Преспав“ заврши, но тоа не значи дека нема и натаму да уживаме со нашите омилени ликови од пансионот.

„Кујната на пансионот станува Кујната на Марио. Што не е јасно!?“, кратко само објавија од пансионот заедно со трејлерот.

Станува збор за кулинарско шоу кое со емирување ќе започне на 29-ти овој месец во продукција на ОХО, а епизодите ќе се емитуваат на YouTube каналот на пансионот.

Останува да го дочекаме 29 април и Марио да нѐ научи некој рецепт. Само се надеваме дека нема да порачува храна и да ни мачка очи дека тој ја зготвил како што им правеше на гостите.

Remote video URL
реклама

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more

Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ раскинаа по 24 години врска

Read more

Работи што ги прави секој маж кој искрено ве сака

Read more

Филм & ТВ

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Read more

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Read more

Наскоро завршува снимањето на последната сезона на „La casa de Papel“

Read more

Одбран најсмешниот филм на сите времиња, дали се согласувате?

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Читај повеќе

Јубилејниот 20-ти „OFFest“ одложен за ноември

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Читај повеќе

Наскоро завршува снимањето на последната сезона на „La casa de Papel“

Читај повеќе
  • play_arrow

Одбран најсмешниот филм на сите времиња, дали се согласувате?

Читај повеќе
  • play_arrow

Ченинг Тејтум: Мора да станам подобар актер за да не бидам постојано гол

Читај повеќе

Ќе се снима „Scarface and the Untouchable“, серија за Ал Капоне и Елиот Нес

Читај повеќе
  • play_arrow

Marvel објави датуми и наслови на нови филмови до 2023 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најмрачни моменти во „Star Wars“

Читај повеќе