Официјален трејлер за „The Last Letter From Your Lover“ на Џоџо Мојс

Netflix го објави трејлерот за новата романтична драма која летово ќе ја има својата премиера.

Филмот ја следи приказната за љубовната афера од 60-тите години на минатиот век која ја открива една новинарка 60 години подоцна преку стари љубовни писма.

Режијата е на Огустин Фризел, а во главните улоги се Фелисити Џонс, Шејлин Вудли и Калум Тарнер.

Филмот е базиран врз истоимената книга на Џоџо Мојс.

реклама

Филм & ТВ

Погледнете го трејлерот за „Xtreme“ - новиот возбудлив трилер на Netflix

Read more

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Read more

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Read more

Наскоро завршува снимањето на последната сезона на „La casa de Papel“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Најсмешните новинарски гафови за април

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Toyota GR Yaris или Yaris GRMN?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за „Xtreme“ - новиот возбудлив трилер на Netflix

Read more
play_arrow

Netflix пушти трејлер за научно фантастичниот „Awake“

Read more
play_arrow

Мајки и деца, фејл компилација

Read more
play_arrow

Согорете 600 калории додека ги правите овие вежби дома

Read more
play_arrow

Најдобрите 10 цитати од „Star Wars“

Read more
play_arrow

Како се снајде Porsche 911 GT3 RS MR на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Животни херои од чија спасувачка акција постои снимка

Read more
play_arrow

Топ 10 најмрачни моменти во „Star Wars“

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Audi S8 или Audi RS6?

Read more