Официјален трејлер за новата серија Partner Track на Netflix

Новата романтична комедија на Netflix пристигнува во 10 епизоди и е филмска верзија на познат роман.

Романот „The Partner Track“ на Хелен Ван објавен во септември 2013 година е инспирацијата зад новата серија на Netflix, „Partner Track“.

Во главната улога се појавува Арден Чо, позната од „Teen Wolf“. Серијата има 10 епизоди, а премиерата е закажана за 26 август, се разбира, на Netflix.

Приказната го прати гламурозниот и стресен живот на Ингрид во Њујорк. Нејзината кујна веројатно е погоема од становите на многумина, но изгледа дека таа многу повеќе време нивува в канцеларија.

Се појавуваат уште и Бредли Гибсон, Александра Таршен, Роб Хипс, Метрју Раух, Нолан Џерард Фанк, Доминик Шервуд и Роби Ејтал.

Remote video URL
Тагови
реклама

Дали сте знаеле: Македонец го дизајнирал славниот југословенски киоск

Read more

Почнува период што се случува еднаш на 12 години: Што ќе му донесе на секој хороскопски знак?

Read more

Зошто Кинезите престанаа да ги исплаќаат кредитите за стан?

Read more

Експертите многу јасно објаснија дали треба да се тушираме наутро или навечер

Read more

Филм & ТВ

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Read more

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Read more

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Read more

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Читај повеќе
  • play_arrow

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Читај повеќе

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Читај повеќе
  • play_arrow

Џејсон Момоа после тренинг се опоравува во замрзнувач полн со мраз

Читај повеќе

Рита Ора се омажи во тајност и го смени презимето

Читај повеќе
  • play_arrow

9 август 1986, последниот концерт во живо на „Квин“ со Фреди Меркјури

Читај повеќе

Џон Малкович ќе гради филмски студија во Скопје во кои ќе се снимаат холивудски филмови

Читај повеќе