Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Netflix го објави официјалниот трејлер за новиот трилер хорор кој на платформата треба да излезе за еден месец.

Во режија на Адам Рендал и сценарио на Брент Дилон, филмот ја раскажува приказната за група вампири кои шетаат низ Лос Анџелес.

Улогите ги толкуваат Хорхе Лендеборг, Деби Рајан, Меган Фокс, Луси Фрај, Алфи Ален, Раул Кастиљо и Александер Лудвиг.

реклама

Филм & ТВ

Серијата „You“ ја престигна „Squid Game“ и моментално е најгледана на Netflix

Read more

Бокс-офис: Хоророт „Halloween Kills“ директно на врвот

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Read more

Нови видеа

play_arrow

30 минути домашни јога вежби за поголема флексибилност

Read more
play_arrow

Израелски нуркач откри крстоносен меч стар 9 века

Read more
play_arrow

Дали среќата се купува со пари?

Read more
play_arrow

Најважните животни лекции што ќе ги научите од „Squid Game“

Read more
play_arrow

Lamborghini Huracan Turbo или Kawasaki H2R - кој е побрз?

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Како да слабеете без да броите калории?

Read more
play_arrow

Фејл компилација со најсмешните незгоди ширум светот

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Squid Game“

Read more
play_arrow

Зошто ни е потребен витаминот Д3?

Read more
play_arrow

Како шеќерот ни влијае на мозокот?

Read more
play_arrow

Топ 10 најмузикални моменти на „The Big Bang Theory“

Read more