Официјални фотографии го откриваат изгледот на Samsung Galaxy S23 Plus и Ultra

На 1 февруари Samsung официјално ќе ја претстави Galaxy 23 серијата мобилни уреди, а пред официјалното претставување се појавија фотографии од моделите.

Фотографиите го откриваат изгледот и палетите на бои на Galaxy S23 Plus и Galaxy S23 Ultra.

 

реклама

Кина се закани дека ќе преземе акција откако САД го соборија балонот

Read more

Дијагнозата на рак повеќе не е смртна казна, 60% од случаите немаат јасна причина

Read more

Twitter пукна од смеа за фотката на Ендрју Тејт со коса

Read more

Синоќа се случи еден од најспектакуларните нокаути досега

Read more

Мобилни

Vivo X90 и X90 Pro пристигнаа на меѓународниот пазар

Read more

Колку чини денес неотпакуван iPhone од првата генерација?

Read more

Зошто брзо ви се празни батеријата на телефонот?

Read more

Samsung ја претстави серијата на паметни телефони Galaxy S23

Read more
 

Гик

Што значи буквата i во зборот iPhone?

Читај повеќе

Vivo X90 и X90 Pro пристигнаа на меѓународниот пазар

Читај повеќе

Бил Гејтс му одржа лекција на Маск за трошењето пари

Читај повеќе

Пакистан ја блокираше Wikipedia поради сакрилегија

Читај повеќе

Сè поголем притисокот врз Apple и Google да го забранат TikTok

Читај повеќе

Instagram тајно работи на наплата за верификуван профил

Читај повеќе

Бил Гејтс: Подобро да платам за вакцини отколку за патување на Марс

Читај повеќе

Колку чини денес неотпакуван iPhone од првата генерација?

Читај повеќе
  • play_arrow

Razer го претстави своето најлесно гејмерско глувче досега

Читај повеќе