Олимпијада во верзија на Реми Галард

Познатиот YouTube комичар Реми Галард објави ново, лудо видео инспирирано од Олимпијадата.

Пред почетокот на Олимписките игри во Токио, Галард објави ново видео коешто веќе има над милион прегледи. Реми и во оваа снимка ги трола луѓето, а некои од нив се обидоа да му возвратат.

Погледнете зошто видеото стана хит на социјалните мрежи.

реклама

Чек дис аут

Смртна казна за јапонската Црна вдовица која ги труеше мажите заљубени во неа

Read more

Повеќе сакате мачки или кучиња? Еве што кажува тоа за вас

Read more

Чернобил ги збуни научниците: Радијацијата расте, никој не знае зошто

Read more

Фејл компилација на неделата

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 минути вежби за цврсти бедра со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Октоподи - неверојатни суштества

Read more
play_arrow

Зошто сината боја е ретка во природата?

Read more
play_arrow

Само за почетници: 10 минути вежби за стомачни мускули

Read more
play_arrow

Како животните ги добиваат нивните шари?

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10-минутен енергичен тренинг со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Жешка лава против базен

Read more
play_arrow

20 начини како да топите калории без вежбање

Read more
play_arrow

Што треба да знаете пред да почнете свој бизнис?

Read more