Она кога Град Скопје ќе се обидат да бидат кул

Да, да, многу се кул и откачени сите што направија некаква форма на меме со ликот на Берни Сандерс чучнат на инаугурацијата на Џо Бајден.

Дали Берни требаше да биде претседател на САД, не коментираме, ама човекот не заслужи и Град Скопје да се зеза со него и тоа на официјален профил, како институција.

Што мислите вие? Кул или што е многу, многу е?

Новите урбани клупи кои од денес можете да ги забележите низ сите урбани улици и скверови немаат за цел само да ги...

Posted by Град Скопје on Friday, January 22, 2021
реклама

Британците збеснаа поради интервјуто на Меган и Хари: Ова е предавство

Read more

Сто факти за вселената во кои нема да ви се верува

Read more

CAT техника - сигурен пат до женски оргазам

Read more

Илон Маск остана без 27 милијарди долари минатата недела

Read more

#мкфејл

Делчевец пронајде лек за корона

Read more

Тешко на планината со вакви планинари

Read more

Омилениот шампон на Џонтра Волта

Read more

Паркирање на денот

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Жените кои го променија светот

Читај повеќе

CAT техника - сигурен пат до женски оргазам

Читај повеќе
  • play_arrow

Човекот кој остана во близина на Фукушима за да спасува мачки

Читај повеќе

Пациентите по COVID-19 страдаат од посттрауматско нарушување, анксиозност и кошмари

Читај повеќе

Британците збеснаа поради интервјуто на Меган и Хари: Ова е предавство

Читај повеќе

Додека локалците умираат во болниците, туризмот „цвета“ и покрај пандемијата

Читај повеќе

Д-р Фаучи: Без маски во друштво? Само ако сите се вакцинирани

Читај повеќе

Март ќе биде тежок месец за овие три хороскопски знаци

Читај повеќе
  • play_arrow

Први во светот: Норвешка ќе гради тунел за бродови

Читај повеќе