Она кога ќе пробаш пица првпат во животот

Бебе првпат пробува пица, а реакцијата е сосема разбирлива.

Љубителите на пица ќе ја разберат реакцијата на ова девојче кое за првпат пробува пица и секако е  - одушевено.

Штом го гризна парчето, израз на воодушевување ѝ го преплави лицето. Ги затвори очите и уживаше во вкусната храна.

„Првиот залак пица на бебето“, гласи описот на видеото кое ги воодушеви луѓето и собра 41,6 милиони прегледи на TikTok.

„Скроз ја разбирам“, „Како да е мое дете“, коментираат луѓето.

@oh_shoot_girl

Same girl, same. 🍕 #firstbite #fyp #pizzababy

♬ original sound - skballs
реклама

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Read more

Губење титула на бугарски начин

Read more

Рецепт на денот: Зелник од пченкарно брашно

Read more

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Чек дис аут

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Read more

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Read more

Некој меѓу нас не е наш...

Read more

Работи што е тешко да ги правиш додека трчаш

Read more
 

Магазин

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Читај повеќе

Рецепт на денот: Зелник од пченкарно брашно

Читај повеќе

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Читај повеќе

Докопан во сос од бело вино и сенф

Читај повеќе

Правна држава е ова

Читај повеќе

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Читај повеќе

Шненокле - едноставен десерт со 5 состојки што ги имате дома

Читај повеќе

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Читај повеќе
  • play_arrow

Некој меѓу нас не е наш...

Читај повеќе