Она кога ќе пробаш пица првпат во животот

Бебе првпат пробува пица, а реакцијата е сосема разбирлива.

Љубителите на пица ќе ја разберат реакцијата на ова девојче кое за првпат пробува пица и секако е  - одушевено.

Штом го гризна парчето, израз на воодушевување ѝ го преплави лицето. Ги затвори очите и уживаше во вкусната храна.

„Првиот залак пица на бебето“, гласи описот на видеото кое ги воодушеви луѓето и собра 41,6 милиони прегледи на TikTok.

„Скроз ја разбирам“, „Како да е мое дете“, коментираат луѓето.

@oh_shoot_girl

Same girl, same. 🍕 #firstbite #fyp #pizzababy

♬ original sound - skballs
реклама

Кардиолог споделува навика која го спречува создавањето на згрутчувања во крвта

Read more

Експертите ги избраа најдобрите половни автомобили

Read more

Кој е човекот кој денеска го мрази цела Хрватска: Ова не му е прв скандал

Read more

Голем неделен хороскоп од 24 до 30 јуни

Read more

Чек дис аут

На кои популарни туристички дестинации се забележани најмногу напади на ајкули?

Read more

Мистериозен монолит се појави во пустина во САД

Read more

Најчудната мачка во светот: Личи на врколак и е многу интелигентна

Read more

Што си дробел, тоа ќе сркаш

Read more
 

Магазин

Зошто мокрите костими за капење се најголемите непријатели на жените во лето?

Читај повеќе
  • play_arrow

Зошто треба да одвоите 10 минути за јога на работното место?

Читај повеќе

Кардиолог споделува навика која го спречува создавањето на згрутчувања во крвта

Читај повеќе

Skopje Street Food Festival - кулинарско уживање од 26 до 30 јуни

Читај повеќе

Кога е најдобро време за појадок и што е најздраво да јадете?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Рајска плажа во Италија што може да ја посетат само 60 луѓе дневно

Читај повеќе

Дали ќелавоста е наследна?

Читај повеќе

ШП-АРТ-УМЕТНОСТ на Меѓународната ликовна колонија „Вевчански видувања 2024“

Читај повеќе

Кого ќе го стигне кармата со доаѓањето на ретрограден Сатурн?

Читај повеќе