Она кога очајнички се обидуваш да останеш присебен

Преносот во живо може да биде ризичен, особено ако работите од дома. Секогаш некој може ненадејно да се појави, да ве прекине во работата и да предизвика смешна ситуација. За ова особено станувате свесни ако имате мали деца или домашни миленици, кои се непредвидливи.

Но, затоа пак, публиката секогаш ужива во вакви вонредни ситуации, а социјалните мрежи со позитивни коментари. Во една таква ситуација се најде филипинската новинарка Дорис Бигорнија. Нејзините две мачки Бела и Нала имаа малку поинаква идеја за текот на интервјуто.

Remote video URL

Видеото со новинарката која се обидува да остане сериозна додека гледа како нејзините две мачки си „играат“ стана хит на социјалните мрежи.

URL
URL
URL
реклама

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Read more

Свирежи за крај: Меси неславно испратен од ПСЖ

Read more

Бујар Османи објави план во 9 чекори за деескалација и нормализација на состојбите во Косово

Read more

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Read more

Чек дис аут

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Read more

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Read more

Некој меѓу нас не е наш...

Read more

Работи што е тешко да ги правиш додека трчаш

Read more
 

Магазин

Рани симптоми кои укажуваат на можност за мултиплекс склероза

Читај повеќе

Рецепт на денот: Зелник од пченкарно брашно

Читај повеќе

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Читај повеќе

Докопан во сос од бело вино и сенф

Читај повеќе

Правна држава е ова

Читај повеќе

Мечка влегла во пекара, ги исплашила вработените и изела 60 колачи

Читај повеќе

Шненокле - едноставен десерт со 5 состојки што ги имате дома

Читај повеќе

Соборен интересен рекорд: Flight Radar објави колку авиони имало на небото во еден ден

Читај повеќе
  • play_arrow

Некој меѓу нас не е наш...

Читај повеќе