Она кога во едно пакетче паѓаат сите ѕвезди и на крај јаготката на шлагот

Албумот на Panini за Муандијалот во Катар е речиси цел месец веќе излезен, а колекционерите масовно ги собираат сликичките и организираат менувања.

Фото: Кајгана

Еден колекционер имаше таква среќа (или можеби е местено!?) во едно пакетче од 5 сликички да му се паднат едни од најдобрите фудбалери на денешницава, а последната сликичка предизвика интересна реакција бидејќи е исто така еден доста познат фудбалер, но во последно време не го бие добар глас.

Не откриваме за кои играчи се работи, поинтересно е кога ќе се погледне краткото видео објавено на TikTok:

@lychnidium #harrymaguire #wc2022 #panini #cr7 #leomessi #sadiomane #lukamodric #fifaworldcup #fifaworldcup2022 #qatar2022 ♬ Perfect - Ed Sheeran
Тагови
реклама

Речиси магичен пијалак за слабеење согорува масти додека спиете

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

Ѓоковиќ откри што ѝ рекол на принцезата Кејт на Вимблдон, се осврнал и на нејзиниот изглед

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Чек дис аут

Каде во светот жените имаат најбујни гради?

Read more

Која Џорџа Мелони си денес?

Read more

Иранска реклама од 70-тите

Read more

Неколку совети за безбедност ако одите во Барселона

Read more
 

Магазин

Дали сте подготвени за второ дете?

Читај повеќе

Како да препознаете предозирање со витамин Б3?

Читај повеќе
  • filter

6 производи што не смеете да ги користите кога сте изложени на сонце

Читај повеќе

Нова јапонска апликација за запознавање им помага на осамените да најдат ВИ партнери

Читај повеќе

Како да препознаете дали сте навистина гладни или само стрвни?

Читај повеќе

Истражување откри што никогаш не треба да користите в хотел

Читај повеќе

4 намирници богати со влакна го подобруваат варењето

Читај повеќе

Психолог откри 3 типа на родители кои ги поттикнуваат своите деца да бидат разгалени

Читај повеќе

Трик како да постигнете совршен вкус на варената пченка

Читај повеќе