Оргазам од 1,8 милиони долари: Најскапата секс-играчка во светот

Оваа секс-играчка содржи 2.000 дијаманти, колекција од сини сафири и многу ретки розови дијаманти.

Станува збор за вибраторот Pearl Royale на кој полни 15 години работеше златарот Колин Бурн.

„Многу богаташи трошат пари на скапоцени автомобили, зошто не и на оргазам вреден милиони долари?“, вели Бурн за New York Post.

Оваа секс-играчка содржи 2.000 дијаманти, колекција од сафири и ретки дијаманти обработени така што нема да предизвикаат никаква повреди при употреба на вибраторот.

Чини неверојатни 1.8 милиони долари, а моментално дизајнерот е на турнеја по САД во потрага по златара која ќе го изложи неговиот производ.

реклама

Хороскопски знаци кои важат за најдобри во секс

Read more

Вакцината нема да биде семоќна, маски ќе носиме со години

Read more

Шест ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Read more

Видео од деветгодишниот Хабиб во борба со мечка го одушеви интернетот

Read more

Чек дис аут

Јапонски морбиден изум: Тросед кој се претвора во ковчег

Read more

11 најневеројатни подводни откритија

Read more

Што има во внатрешноста на полначот на iPhone 12?

Read more

Репортер ограбен во програма во живо

Read more

Магазин

  • filter

Нацртано: Нега на собните растенија на преминот кон ладна сезона

Читај повеќе

Принцот Хари: Дури со Меган го сфатив проблемот со несвесната расна пристрасност

Читај повеќе
  • play_arrow

Јапонски морбиден изум: Тросед кој се претвора во ковчег

Читај повеќе

КОРОНА симптом: Губењето на осетот за мирис е различно отколку кога сте настинати

Читај повеќе

Дали се супермаркетите безбедни места во време на пандемија?

Читај повеќе
  • filter

Десерт на денот: Бомбици од 3 состојки

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои важат за најдобри во секс

Читај повеќе

Вакцината нема да биде семоќна, маски ќе носиме со години

Читај повеќе

Шест ритуали што жените задолжително ги прават пред да имаат секс

Читај повеќе