Осум работи што треба да ги правите по тренинг

М.С.
/ 05.04.2021 / 13:36

Без оглед на времето од денот кога вежбате, колку време трае или колку е интензивен, вашиот тренинг зависи од тоа што правите пред и по него - во спротивно нема да забележите резултати колку и да се трудите.

Во новото видео на Gravity Transformation - Fat Loss Experts ќе ви објаснат што треба да правите по тренинг. Една од работите е да пешачите или трчате по завршување со вежбањето, а зошто е тоа така - погледнете во видеото.

реклама

Фит

Согорете 600 калории додека ги правите овие вежби дома

Read more

Топ 20 јадења со речиси 0 калории

Read more

Колку долго човек може да издржи без спиење?

Read more

8-минутни вежби за истегнување нозе со Памела Рајф

Read more

Нови видеа

play_arrow

Официјален трејлер за „The Last Letter From Your Lover“ на Џоџо Мојс

Read more
play_arrow

Поглед во новите Samsung Galaxy Book Pro и Pro 360

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за истегнување нозе со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Најдобри вежби за гради за почетници

Read more
play_arrow

Десет интересни идеи за украсување велигденски јајца

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за „Sweet Tooth“ - новата серија на Netflix

Read more
play_arrow

Топ 10 места за посета во Португалија

Read more
play_arrow

46 вчудовидувачки факти за вселената

Read more
play_arrow

20-минутни вежби за совршен задник

Read more
play_arrow

Објавен тизер за трилер серијата „Hit & Run“

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Ајде да вежбаме

Read more