Осум рецепти за брзи и здрави пијалаци

Овие пијалаци се одлични за вашето здравје, а добрата работа е што имаат и противвоспалително дејство.

Во видеото ќе видите 8 рецепти за вкусни и здрави сокови од овошје и зеленчук кои имаат одлично влијание за вашето здравје.

реклама

Здравје

Го зголемува ризикот од инфекција: Кој е најлошиот избор на заштитна маска?

Read more

Зошто Шведска нема „втор бран“ на COVID-19?

Read more

Диета која трае само 72 часа - дали би ја пробале?

Read more

Пет причини зошто постојано сте жедни

Read more

Нови видеа

play_arrow

Добредојдовте во иднината: Поглед во Koenigsegg Gemera

Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more
play_arrow

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more
play_arrow

Шест брзи рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more
play_arrow

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more