Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Пред пандемијата многумина од нас одвај чекаа долг викенд за да се препуштат на лежење во пижами, јадење и гледање на омилената серија.

Знаете како викаат, „внимавај што посакуваш“, па додека беше на сила полицискиот час, а заедно со него и неколкудневните карантин периоди, гледањето серии беше „остварување на желбите“.

Секако, има и луѓе на кои овој период им дојде како порачан, па со задоволство одбегнуваа средби со луѓе и уживаа во омилените серии. Стриминг платформата Netflix стана омилен цимер на многумина од нас, а ова беа сериите кои беа најгледани за време на карантинот:

Dead To Me
Remote video URL
Outer Banks
Hollywood
The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.
Workin' Moms
Remote video URL
Ozark
Remote video URL
Never Have I Ever
Remote video URL
Rust Valley Restorers
Remote video URL
Grey's Anatomy
The Last Kingdom
Remote video URL
Pup Academy
Remote video URL
Тагови
реклама

Финансиски хороскоп за февруари: За кој знак е поволно време за почнување бизнис?

Read more

Што се случи со Месут Озил?

Read more

Кои се најчестите повреди за време на секс?

Read more

Археолози ја открија првата кафеана во светот – стара е 5.000 години

Read more

Филм & ТВ

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Read more

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Read more

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Read more

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Обожавателите ја изненадија Шакира на 46-тиот роденден

Читај повеќе
  • play_arrow

Зошто ги обожаваме одмаздничките песни посветени на бившите?

Читај повеќе
  • play_arrow

Режисерот на The Last of Us: Ги намамив луѓето да гледаат геј романса

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Murder Mystery 2 со Џенифер Анистон и Адам Сендлер

Читај повеќе

Frasier се враќа - почна снимањето на спиноф серијата

Читај повеќе

Памела Андерсон најсензуалното искуство го доживеала со 80-годишен Аргентинец

Читај повеќе
  • play_arrow

Бен Афлек фатен на снимка како ѝ се правда на Џеј Ло: Не сум пиел

Читај повеќе

Болдвин не ги следел вежбите за ракување со револвер - зборувал на телефон

Читај повеќе

SkyShowtime најавува низа серии и филмови пред активирањето во осум нови пазари и кај нас

Читај повеќе