Памела Андерсон се разведува по петти пат

Ѕвездата на ТВ-серијата „Baywatch“, Памела Андерсон поднесе барање за развод од петтиот сопруг Ден Хејхарст со кого се венча пред една година, пишува магазинот Rolling Stone, повикувајќи се на блиски извори до парот.

Памела Андерсон и нејзиниот телохранител Ден Хејхарст се венчаа на Бадник во Ванкувер. 

Од венчавката во 2021 година тие живееја во родната Канада. Андерсон моментално е во Малибу каде минува време со синовите Брендон и Дилан, кои ги доби во бракот со Томи Ли.

Претходно, актерката беше во брак со Томи Ли во 1995 година. Заедно ги добија двата сина, но се разведоа во 1998 година.

Памела потоа се омажи за Кид Рок во 2006 година, а за Рик Саломон беше мажена два пати, во 2007 година и во 2013 година. Бракот со Ден беше петта среќа за Памела.

реклама

Заврши најкрвавата битка во Украина, Азовстал во рацете на Русите

Read more

Полска бара демилитаризација и преименување на Калининград, Русите се изнасмеаја

Read more

Необична снимка: Уште еден доказ дека со Путин нешто не е вo ред?

Read more

Обрнете внимание: 6 важни симптоми кои укажуваат на опасен рак

Read more

Живот

Седум прашања што треба да си ги поставувате пред роденденот

Read more

Како да ги намалите сметките за струја?

Read more

Како најлесно да го исчистите златниот накит?

Read more

Како да се избегнат штетните ефекти од користењето на клима-уред?

Read more
 

Магазин

Седум прашања што треба да си ги поставувате пред роденденот

Читај повеќе

Помалку познати рани знаци на бременост

Читај повеќе

Љубов предодредена во ѕвездите: Совршената хороскопска двојка

Читај повеќе

Сурутката ги чисти црниот дроб и цревата, но која е подобра – кравја или козја?

Читај повеќе

Дали начинот на кој седите може да ви го продолжи животот?

Читај повеќе

Како да ги намалите сметките за струја?

Читај повеќе

Добро Ми Стои кај Претседателот

Читај повеќе

Зошто со годините потешко го поднесуваме мамурлакот?

Читај повеќе

Како најлесно да го исчистите златниот накит?

Читај повеќе