Пази, мечка

Двајца работници во Русија одлучиле да се одморат по напорната работа, но за жал нивниот одмор не помина според очекуваното. Ги изненади доаѓањето на едно мало мече кое љубопитно ги мирисаше додека спиеја.

Едниот работник се разбуди и неговата реакција на мечето е бесценета. Тој успеа да го исплаши малото мече кое избега од чудните посетители, кои секако повеќе се исплашија од можната средба со мајката на мечето. За среќа, немаше таков епилог.

реклама

Забава

Само малку да те погалам

Read more

Татковците се неверојатни

Read more

Работа од дома, нова смешна компилација

Read more

Да се повозам малку, фејл компилација

Read more

Нови видеа

play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more
play_arrow

National Geographic со дрон сними документарец за Монт Еверест

Read more
play_arrow

Домашен сладолед на четири начини

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за „Cursed“ - новата серија на Netflix

Read more
play_arrow

Неверојатен тајмлапс: Движењето на Сонцето во текот на 10 години

Read more
play_arrow

Колку кардио е потребно за да се стопат наслагите околу стомакот?

Read more
play_arrow

Аргентинците измислија бесконтактен фудбал

Read more