HEINEKEN, ВИСТИНСКИ НАВИВАЧИ, ШАМПИОНСКИ ФУДБАЛ И СУПЕР ЗАБАВА:

Победничка комбинација за #ФиналеЗаСитеНавивачи

Благодарение на Heineken, спектакуларната спортска атмосфера од лондонски „Вембли“ доаѓа во срцето на Скопје – Градскиот парк.

За сите тие што го прават фудбалот најважната споредна работа на светот. Сите тие што навиваат со страст, кои стојат со својот клуб и кога победува и кога губи, кои внимаваат да не му направат малер, кои скандираат на цел глас и тогаш кога губат 5:0, кои му даваат душа на фудбалот... За вас, вистинските навивачи!

Heineken ве води на спектакуларна фудбалска вечер со супер интересни активности и со многу можности за забава и за неповторливи фудбалски искуства, кои ќе ги крунисаме со гледање на финалето на ЛЕД екран од 551 инч, во неверојатен амбиент, покрај илјадници гласни и страсни навивачи во скопскиот Градски парк, кај езерцето, спроти стадионот.

Затоа, каков навивач и да си – гласен, верен, суеверен, жесток или посветен, добредојден си заедно со твојата екипа на шампионски фудбал и супер забава во друштво на вистински посветени навивачи.

Затоа што заедно сме победничка комбинација!

Влезот е слободен за #СитеВистинскиНавивачи

реклама

Промо

Победничка комбинација за #ФиналеЗаСитеНавивачи

Read more

Новиот Porsche 911: T-Hybrid за значително подобрени перформанси

Read more

Летна академија Vibe On со Шпаркасе Банка!

Read more

Вложениот труд носи сатисфакција

Read more
 

Ново

Советот на ЕУ поддржа формирање база на таленти: Ќе се олесни вработувањето лица од трети земји

Читај повеќе

Милан го потврди ангажманот на Фонсека

Читај повеќе

За гурмани: Докопани во сос од сланина, јаболка и павлака

Читај повеќе

Цената на мазутот се зголемува, бензините и дизелот остануваат непроменети

Читај повеќе

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе

Утврдена голема лага во истрагата за несреќата на Titan: Сè е измислено

Читај повеќе

Неверојатен потег: Грузиец одби да игра на ЕУРО за да оди како навивач

Читај повеќе

Пелистер е меѓу 12-те клубови кои побарале вајлд карта за Лигата на шампиони

Читај повеќе

Четири нискогликемиски намирници кои поддржуваат здраво слабеење

Читај повеќе