Го продаде по цена од 6,5 милиони долари

Поглед во луксузниот стан на Бела Хадид

Бела Хадид се сели од нејзиниот модерен пентхаус во Њујорк. Луксузниот стан го продаде за 6,5 милиони долари, пишува Architectural Digest.

Манекенката го купи двособниот стан со две бањи во 2019 година. Во станот има мини-винарија, модерно осветлување и прекрасен италијански мебел.

Има балкон со површина од 799 метри квадратни.

Бела Хадид го продаде станот за 6,5 милиони долари.

реклама

За да ја задоволи сопругата, Србин направи куќа која се врти

Read more

Нема начин да се спречи удар од голем астероид

Read more

Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ раскинаа по 24 години врска

Read more

Работи што ги прави секој маж кој искрено ве сака

Read more

Архитектура

Најскапите градежни грешки на светот

Read more

Пловен град ќе ги спасува Малдиви од катастрофа

Read more

Поглед во луксузниот стан на Бела Хадид

Read more

Во внатрешноста на првата 3Д принтана куќа од глина

Read more
 

Магазин

Кои се најбогатите земји на светот?

Читај повеќе
  • play_arrow

Мајки и деца, фејл компилација

Читај повеќе

Како да ја развиете читачката способност кај децата?

Читај повеќе
  • play_arrow

Бувот писмоносец кој не сакаше да се оддели од писмото

Читај повеќе
  • play_arrow

Согорете 600 калории додека ги правите овие вежби дома

Читај повеќе

Истражување: Колку штити една доза, а колку две дози на Pfizer?

Читај повеќе

Како да препознаете кога е жената сексуално возбудена?

Читај повеќе

Колку милијарди долари доби Мелинда Гејтс по разводот?

Читај повеќе

Десерт на денот: Колач со бело чоколадо и кокос

Читај повеќе