Поглед во новата Lamborghini јахта на Мекгрегор

Еден од најдобрите ММА борачи во светот одлучи да се почести со нова јахта.

 

Конор Мекгрегор е поранешен шампион во две УФЦ категории, а се натпреваруваше дури во три, со што стана борач со најголема заработка во овој спорт.

Неодамна беше поразен од Дастин Поарje, но од борбата заработи многу пари и одлучи да се почести со нова Lamborghini јахта.

Моторот на јахтата има дури 4.000 коњски сили, максимална брзина од 111 км/ч. Долга е речиси 20 метри.

Од овој модел се направени само 63 примероци од кои едниот е на Конор.

Погледнете како изгледа јахтата:

 

реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Роналдо ја открива програмата на која ги должи неверојатното тело и форма

Read more

Три хороскопски знаци кои ги чека голема среќа во август

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Стил

Модни близнаци: Бон и Пон се најдобро облечените пензионери на Instagram

Read more

Направете сами: Средство за чистење од лимон, лимета и оцет

Read more

Внуката на принцезата Дијана се омажи за 32 години постар милијардер

Read more

Што открива работното биро за вашиот карактер?

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Лоши навики поради кои сте во долгови и не штедите пари

Читај повеќе

Пет знаци кои потврдуваат дека партнерот повеќе не ве привлекува

Читај повеќе

Зошто треба секој ден да јадете капини?

Читај повеќе
  • play_arrow

Ти си ми најдобар пријател, фејл компилација

Читај повеќе

Не дозволувајте да ви пречи: Како да се ослободите од лошиот здив?

Читај повеќе

Три хороскопски знаци кои ги чека голема среќа во август

Читај повеќе

Љубов во време на Facebook и Instagram: Кои се правилата за врска?

Читај повеќе

Роналдо ја открива програмата на која ги должи неверојатното тело и форма

Читај повеќе
  • play_arrow

Идеја за појадок: Јапонски палачинки

Читај повеќе