Поглед во новиот Sony Xperia 10 III

Новиот Sony Xperia 10 III е првиот 5G смартфон од среден ранг кој има слични спецификации како и Xperia 5, вклучувајќи и 21:9 FHD+ дисплеј.

Отпорен е на вода и прашина, има AMOLED екран и солидни камери.

Погледнете ја реценцијата на Tech Spurt.

реклама

Мобилни

Apple ќе престане со производство на iPhone со 64 GB меморија

Read more

Galaxy Note 22 ќе биде претставен наредната година?

Read more

Xiaomi ја претстави серијата 11T

Read more

Apple ги претстави новите iPhone 13 модели

Read more

Нови видеа

play_arrow

Десет работи кои никој не ви ги кажува за стомачните мускули

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Десет галаксии кои не би требало да постојат, ама тука се

Read more
play_arrow

Смешни и опасни средби со животни

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Don't Look Up“ - новиот филм со Леонардо Дикаприо

Read more
play_arrow
Како да владеете со вашите расположенија?

Како да владеете со вашите расположенија?

Read more
play_arrow

Каква била Земјата пред ерата на диносаурусите?

Read more
play_arrow

Олдскул тренинг за стомачни мускули за мажи над 40 години

Read more
play_arrow

Што сè ќе ни се случи до 2025?

Read more
play_arrow

Дали би можеле да направиме лебдечки град?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: 8-минутно смеење

Read more
play_arrow

Топ 10 стилски трансформации на славни личности

Read more