Поглед во тјунираниот „ѕвер“ BMW X7

Јапонската компанија Wald подготви нов body kit за импресивниот BMW X7.

Според фотографиите, се чини дека Wald направи одлична работа.

Тјунираниот автомобил доби преден браник со агресивен изглед, нов браник со дифузор и заден спојлет.

На предниот браник се сокриени ЛЕД светла. SUV-от доби и сет 24-инчни фелни. На задниот браник е интегрирано стоп светло.

 

Тагови
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Британците панично купуваат гориво, бензинските пумпи останаа без залихи

Read more

Волкановски го предизвика Мекгрегор

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Авто новости

Цените на половните автомобили во Германија рушат рекорди

Read more

Колкави се трошоците за поправка на електричен автомобил?

Read more

Volvo има ново лого

Read more

Дали можете да ја утврдите точната километража на половно возило?

Read more
 

Автомобили

Цените на половните автомобили во Германија рушат рекорди

Читај повеќе

Колкави се трошоците за поправка на електричен автомобил?

Читај повеќе

Volvo има ново лого

Читај повеќе

Дали можете да ја утврдите точната километража на половно возило?

Читај повеќе

Новото ремек дело на Ferrari пристигнува во ноември

Читај повеќе

Како да откриете дали автомобилот што сакате да го купите бил поплавен?

Читај повеќе

Дали адитивите за гориво навистина помагаат?

Читај повеќе
  • filter

За колку ќе се продаде Yugo Cabrio од 1990 година со поминати 595 километри?

Читај повеќе
  • play_arrow

Сцени од снимањето на новиот Џејмс Бонд: Во главната улога најбрзиот Land Rover

Читај повеќе