МК сцена
Есма Реџепова и Влатко Лозаноски

Погледнете го спотот за песната „Империја“ која ќе не претставува на Евровизија

27. февруари 2013 - 22:30 |

Ви го претставуваме официјалниот видео запис за „Империја“, песната со која Есма Реџепова Теодосиевска и Влатко Лозаноски Лозано оваа година ќе ја претставуваат Македонија на Евровизија во Малме, Шведска.

Што мислите за песната и спотот? Споделете го вашето мислење во коментарите подоле.

Коментирај