Погледнете го трејлерот за италијанската хорор серија „Curon“

Објавен е првиот трејлер за новата оригинална серија на Netflix – италијанската хорор приказна „Curon“.

Седумнаесет години по трагичните настани поради кои морала да замине од градот Курон, една жена се враќа назад со нејзините близнаци. Тие наскоро ќе дознаат дека градот е проколнат – кога ќе се огласат ѕвоната на старата црква, сите потиснати чувства испливуваат на површина.

Кошмарни визии, мрачни тајни, окултни мистерии и езеро кое „оживува“ се дел од хорорите што ги ветува серијата.

„Клетвата ќе уништи сѐ“, предупредува еден од ликовите.

Погледнете го трејлерот за серијата што ќе биде достапна на Netflix од 10 јуни.

Remote video URL
Тагови
реклама

Порнографски видеа и фотографии со девојки и жени од Гевгелија препраќани на социјалните мрежи

Read more

Сабота и недела неработни, породилно отсуство 1 година и зголемување на минималната плата, бара ССМ

Read more

Коронавирус и имунитет – научно објаснето

Read more

Како заштитната маска да биде уште побезбедна?

Read more

Филм & ТВ

Наја Ривера најверојатно се удавила, потрагата продолжува

Read more

Семејно советување ги подобри односите меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли

Read more

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Read more

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Read more

Сцена

Џез концерт на отворено во Сули ан: Today it’s all about jazz

Читај повеќе

Наја Ривера најверојатно се удавила, потрагата продолжува

Читај повеќе

Семејно советување ги подобри односите меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли

Читај повеќе
  • play_arrow

Стигна трејлерот за продолжението на Netflix хитот „The Kissing Booth“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Love on the Spectrum“ – каков е светот на љубовта за луѓето со аутизам?

Читај повеќе
  • play_arrow

Нов сингл на Љубојна  - „Љубов по Татунчо“ за македонскиот филм „Стела“

Читај повеќе
  • play_arrow

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Читај повеќе
  • play_arrow

Најдобрите филмови во 2020, досега

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе