Погледнете го трејлерот за „The Life Ahead“ со Софија Лорен

Софија Лорен е во главната улога во новиот филм на Netflix - „The Life Ahead“ . Таа се враќа на филмското платно по 11 години пауза.

Има некои средби кои можат да ни го променат животот. Други кои може да нè спасат. Софија Лорен(Мадам Роза) ќе глуми жена која го преживеала Холокаустот и се спријателува со сираче. Таа ќе му го промени животот на проблематично младо момче од Сенегал.

Премиерата е закажана за 13 ноември.

Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Почина Лазо Голужа, творецот на „Квискотека“

Read more

Десетте најлоши филмови во историјата според Rotten Tomatoes

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Почина оригиналниот Дарт Вејдер

Read more

Нови видеа

play_arrow

Идеја за десерт: Печени јаболка со цимет, ореви и суво грозје

Read more
play_arrow

Зошто е важно да бидете искрени од првиот ден во врската?

Read more
play_arrow

Моментот кога огромен алигатор изеде птица за неколку секунди

Read more
play_arrow

Зошто Американците не смеат да пијат алкохол до 21 година?

Read more
play_arrow

10 најконтроверзни сопственици на фудбалски клубови

Read more
play_arrow

15-минутни секси вежби со Памела

Read more
play_arrow

Брзи и вкусни идеи за појадок со Гордон Ремзи

Read more
play_arrow

Рај за велосипедисти

Read more
play_arrow

Транспорт на отворено море: Дронови кои им пркосат на ветровите и брановите

Read more
play_arrow

Како да се ослободите од подуеност на стомакот?

Read more
play_arrow

Неверојатна борба меѓу тигар и мечка

Read more
play_arrow

Првиот тим на Клоп во Ливерпул: Каде се сега?

Read more