Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix

Познатиот американски режисер, Рајан Марфи, кој се прослави со сериите како што се „Glee“ и „American Horror Story“, се шпекулира дека за 300 милиони долари помина од 20th Century Fox во Netlix, a неговата прва серија ќе биде достапна од 27 септември и е веќе најпопуларен проект.

Се работи за серијата „The Politician“ која го следи главниот лик Пејтон Хобарт, богат средношколец од Санта Барбара, кој од мал е уверен дека ќе биде претседател на САД. За да го оствари тој сон, мора успешно да плива во политичките води во училиштето и да внимава на својот имиџ. Иако станува збор за црна комедија, оваа серија нуди единствен увид во кариерата на еден млад политичар.

реклама

Филм & ТВ

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Read more

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Read more

Што ќе гледаме вечерва на Синедејс?

Read more

Седумгодишната Лена напиша искрена критика за „Стела“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Можат ли животните да предвидат земјотрес?

Read more
play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Read more
play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Read more
play_arrow

Бразилски ветеринари се грижат за повредените животни од пожарите

Read more
play_arrow

Како да ги „замаглите“ лицата во видеата на YouTube?

Read more
play_arrow

Почна фестивалот на огномети близу Москва

Read more
play_arrow

Правилна исхрана за слабеење во 4 фази, со вежбање

Read more
play_arrow

Четири лесни рецепти за торта со јаболка

Read more
play_arrow

Никогаш не вртете грб на гладна камила: Најопасните селфи фотографии

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Најсмешните ТВ гафови

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Read more
play_arrow

Како да го зајакнете имунитетот на природен начин?

Read more