Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix

Познатиот американски режисер, Рајан Марфи, кој се прослави со сериите како што се „Glee“ и „American Horror Story“, се шпекулира дека за 300 милиони долари помина од 20th Century Fox во Netlix, a неговата прва серија ќе биде достапна од 27 септември и е веќе најпопуларен проект.

Се работи за серијата „The Politician“ која го следи главниот лик Пејтон Хобарт, богат средношколец од Санта Барбара, кој од мал е уверен дека ќе биде претседател на САД. За да го оствари тој сон, мора успешно да плива во политичките води во училиштето и да внимава на својот имиџ. Иако станува збор за црна комедија, оваа серија нуди единствен увид во кариерата на еден млад политичар.

реклама

Филм & ТВ

Бекинсејл: Излегувам со помлади момчиња за да ве нервирам

Read more

[КАЈГАНА препорака] Што да гледате на Netflix во јули?

Read more

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more

Тамара, Љубо и Атанас од „Медена земја“ ќе одлучуваат за Оскарите догодина

Read more

Нови видеа

play_arrow

Четири освежителни пијалаци идеални за летово

Read more
play_arrow

Далај Лама објави нова песна

Read more
play_arrow

Nissan со тизер го најави електричниот кросовер Ariya

Read more
play_arrow

Лесни вежби за загревање на целото тело

Read more
play_arrow

Дали Путин вечно ќе владее со Русија?

Read more
play_arrow

Виери, Вентола и Адани снимија песна

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Read more
play_arrow

Дронска прошетка низ уништениот град Таиз

Read more
play_arrow

Без шеќер, без млеко: Разладете се со овошно сорбе

Read more
play_arrow

Три чекори до послаби и затегнати нозе

Read more
play_arrow

Како солзавецот стана „омилено оружје“ на американските полицајци?

Read more
play_arrow

Голот на Роналдо против Џеноа со брзина од 105 километри на час

Read more