Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Paramount објави трејлер за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан во главната улога.

Лудата авантура која е пред него вклучува многубројни чудовишта, апокалипса и потрага по вистинска љубов.

Во трејлерот ќе го видите парот Џоел(О’Брајан) и Ејми(Џесика Хенвик) кои поминуваат романтична вечер додека светот го напаѓаат секакви чудовишта. Тие ќе се разделат додека трае овој хаос, а тоа ќе се бараат еден со друг. Џоел ќе се соочи со чудовиштата и ќе ја пронајде љубовта на неговиот живот.  

реклама

Филм & ТВ

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more

Овој октомври, обложете се на Ал Пачино

Read more

Нови видеа

play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Read more
play_arrow

Елон Маск ја откри локацијата на првата база на Марс

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за палента со печурки

Read more
play_arrow

Како да блокирате некого на TikTok?

Read more
play_arrow

20-минутни вежби со тегови за совршен задник

Read more
play_arrow

Шест брзи рецепти за вкусен појадок

Read more
play_arrow

Десет бизарни предмети од Земјата што сега лебдат во вселената

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

„The Minions of Midas“ - нова серија на Netflix која ќе ја обожавате

Read more
play_arrow

Топ 10 нови и бесплатни игри за 2020 година

Read more
play_arrow

Трамп или Бајден: Четири психолошки трикови што може да го одредат победникот

Read more