Погледнете го трејлерот за „Zombieland 2: Double Tap“

Објавен е нов трејлер за зомби апокалипсата „Zombieland 2: Double Tap“, продолжение на хитот „Zombieland“ од 2009 година.

Во првиот дел видовме како течеше трансформацијата во зомби, а во вториот дел се претставени преживеаните од апокалипсата и еволуираните зомби кои се потешки за убивање.

Во главните улоги се појавуваат Џеси Ајсенберг, Абигејл Бреслин, Ема Стоун, Вуди Харелсон и други. Премиерата е закажана за 18 октомври.

реклама

Филм & ТВ

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Read more

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Read more

Што ќе гледаме вечерва на Синедејс?

Read more

Седумгодишната Лена напиша искрена критика за „Стела“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Можат ли животните да предвидат земјотрес?

Read more
play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Read more
play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Read more
play_arrow

Бразилски ветеринари се грижат за повредените животни од пожарите

Read more
play_arrow

Како да ги „замаглите“ лицата во видеата на YouTube?

Read more
play_arrow

Почна фестивалот на огномети близу Москва

Read more
play_arrow

Правилна исхрана за слабеење во 4 фази, со вежбање

Read more
play_arrow

Четири лесни рецепти за торта со јаболка

Read more
play_arrow

Никогаш не вртете грб на гладна камила: Најопасните селфи фотографии

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Најсмешните ТВ гафови

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Read more
play_arrow

Како да го зајакнете имунитетот на природен начин?

Read more