Погледнете го трејлерот за „Zombieland 2: Double Tap“

Објавен е нов трејлер за зомби апокалипсата „Zombieland 2: Double Tap“, продолжение на хитот „Zombieland“ од 2009 година.

Во првиот дел видовме како течеше трансформацијата во зомби, а во вториот дел се претставени преживеаните од апокалипсата и еволуираните зомби кои се потешки за убивање.

Во главните улоги се појавуваат Џеси Ајсенберг, Абигејл Бреслин, Ема Стоун, Вуди Харелсон и други. Премиерата е закажана за 18 октомври.

реклама

Филм & ТВ

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more

Ова беа најгледаните серии на Netflix за време на карантинот

Read more

Погледнете како изгледа снимањето на филмот „Avatar 2“

Read more

Сè што е погрешно со „Birds of Prey“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Полнење гориво 6.000 метри на небото

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за серијата „Friends“

Read more
play_arrow

Њујорчани, претеравте!

Read more
play_arrow

Раперот Свормз удри во автобус и го уништи неговото Ferrari

Read more
play_arrow

Лесни вежби за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја избричи брадата по 10 години и ја шокираше сопругата

Read more
play_arrow

Погледнете како да направите прекрасна градина на покривот на вашата зграда

Read more
play_arrow

Работа од дома, фејл компилација

Read more
play_arrow

Италијанското знаме го разубави миланското небо

Read more
play_arrow

Корона-робот дезинфицира по индиските улици

Read more
play_arrow

Малку поразлични рецепти со тестенини

Read more
play_arrow

10 фудбалери на кои ова им е последна шанса да си ја спасат кариерата

Read more