Полугола Русинка на бизарен начин му оддаде почит на Коби Брајант

Кинси Волански стана позната по прекинувањето натпревар на Лига на шампионите така што на теренот трчаше скоро гола, а сега направи слична работа. Овој пат, на бизарен начин, му оддаде почит на Коби Брајант.

Познатата 23-годишна Русинка овој пат истрча на скијачка патека на светското првенство во Австрија и го покажа разголеното тело, со порака во рацете на која пишуваше „РИП Коби“.

Кинси Волански влета на патеката пред самиот крај на трката на Италијанецот Алекс Виначеро, кој подоцна на социјалните мрежи објави интересна фотографија и опис во кој се пошегува дека има нова девојка.

Во тој момент Виначеро во слаломот го славеше петтото место, а тогаш сфати дека прва всушност мина Кинси, која го наруши системот за мерење на времето. Изгледа дека скијачот брзо го надмина фактот дека всушност е шести, а утеха најде во смешната фотографија.

Иако на прв поглед ситуацијата изгледа интересно, сепак русокосата Волански повторно се најде како главна тема на осуди и критики.

реклама

Мурињо ни се фати за 5 сантиметри: Нѐ накодоши дека головите ни се ниски

Read more

Што се случува доколку секој втор ден правите по 200 склекови?

Read more

Секс-пози за кои луѓето повеќе зборуваат, отколку што ги практикуваат

Read more

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Read more

Чек дис аут

Оружје, пари, накит и секс-играчки пронајдени кај сибирскиот Исус

Read more

Гинисов рекорд: Сурфање на бран од 22 метри

Read more

Директор, истражувач, преговарач или градител – кој тип на личност сте?

Read more

Сечено, лепено, монтирано: Кинезите се пофалија со „напад“ на американска база

Read more

Магазин

Секс-пози за кои луѓето повеќе зборуваат, отколку што ги практикуваат

Читај повеќе
  • filter

Десерт на денот: Чоколадни мафини со крем и парчиња чоколадо

Читај повеќе

Кои се најпаметните градови во светот?

Читај повеќе

Еко-концепт: Облакодер дизајниран да го впива загадувањето од воздухот

Читај повеќе
  • play_arrow

5 чекори за здрав живот на доктор Ентони Балдузи

Читај повеќе

Три најсебични хороскопски знаци

Читај повеќе
  • filter

Како да ја употребите бојата на сезоната во вашето есенско реновирање?

Читај повеќе
  • play_arrow

Оружје, пари, накит и секс-играчки пронајдени кај сибирскиот Исус

Читај повеќе
  • play_arrow

10 предупредувачки знаци дека црниот дроб ви е полн со токсини

Читај повеќе