Pornhub предлага како да ѝ помогнете на природата

Порно сајтот Pornhub има интересна идеја како со секс да се приклучите во спасувањето на еден животински вид.

Џиновските панди имаат проблем со опстанокот. Мажјаците поголемиот дел од времето го поминуваат во спиење и јадење, а женките се заинтересирани за секс само неколку дена годишно. Затоа, нивното размножување е доведено во опасност и овој вид е на листата загрозени видови.

Pornhub се приклучува кон иницијативите за поттикнување на нивното размножување со следнава идеја: направете ваше порно во панда стил и аплоудирајте го на сајтот. Може да користите костим панда или боја за тело во препознатливата црно-бела шара на пандите.

Откријте повеќе во видеото.

реклама

Љубов и секс

Хороскопски знаци во кои се родени мажите со најтежок карактер

Read more

Седум знаци во почетокот на врската кои не треба да ги игнорирате

Read more

Љубов во време на корона: Дали би излегле на прв состанок во пандемија?

Read more

Сексуалните навики на среќните партнери

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како се снајде најбрзиот Mégane на патеката во Нирбургринг?

Read more
play_arrow

Мезе на денот: Потпечени лепчиња со лук и моцарела

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за петтата сезона на „Queer Eye“

Read more
play_arrow

Топ 10 преземања на фудбалски клубови што завршија неславно

Read more
play_arrow

Instagram кралица: Овошна пица

Read more
play_arrow

Запален автобус низ улиците на Санкт-Петербург

Read more
play_arrow

Парк во Бруклин со креативно решение за уживање во социјално дистанцирање

Read more
play_arrow

За сериозни: „Spartacus“ вежби за обликување тело

Read more
play_arrow

Сè што е погрешно со „Spies in Disguise“

Read more
play_arrow

Зошто е добро да се исплачете?

Read more
play_arrow

Како да направите Facebook страница за вашиот бизнис?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за последната сезона на „13 Reasons Why“

Read more