Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Порно индустријата е една од најпогрешно сфатените во светот.

Ако има професија за која се зборува со многу нејаснотии, митови и погрешни информации, тоа е работата на еден порно актер.

Токму тие митови сакаат да ги разбијат дечките од LAD Bible кои седнаа со Дени Ди, продуцент, актер и режисер во порно индустријата.

Дени ги открива тајните на порно индустријата, кои се најголемите заблуди за тоа што се случува на снимање, како оваа професија му се одразува на приватниот живот и како медиумите го перпетуираат митот на „изгубени души“ во оваа профитабилна индустрија.

*Внимание! Разговорот содржи јазик што може да не е соодветен за помлади од 18 години.

Remote video URL
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Британците панично купуваат гориво, бензинските пумпи останаа без залихи

Read more

Волкановски го предизвика Мекгрегор

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Чек дис аут

Трикови за заспивање кога ништо не помага

Read more

Смртна казна за јапонската Црна вдовица која ги труеше мажите заљубени во неа

Read more

Повеќе сакате мачки или кучиња? Еве што кажува тоа за вас

Read more

Чернобил ги збуни научниците: Радијацијата расте, никој не знае зошто

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Трикови за заспивање кога ништо не помага

Читај повеќе

Постојат 3 типа на душа: Кој е вашиот?

Читај повеќе
  • filter

Италијанците станаа светски шампиони и во слаткарство

Читај повеќе

Дали кафето го намалува нивото на витамин Д во телото?

Читај повеќе

Смртна казна за јапонската Црна вдовица која ги труеше мажите заљубени во неа

Читај повеќе
  • filter

Шест издржливи собни растенија кои нема лесно да ви овенат

Читај повеќе

Повеќе сакате мачки или кучиња? Еве што кажува тоа за вас

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои важат за најголеми материјалисти

Читај повеќе

Често го јадеме наутро, а не сме свесни дека е најнездравиот појадок

Читај повеќе