Поздрав од Ванда

Ванда Нара на својот профил на Instagram често објавува фотографии кои откриваат премногу, а нејзината неодамнешна објава не отскокнува многу од таа естетика.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Партнерката на фудбалерот на ПСЖ Мауро Икарди реши да ги поздрави фановите и објави фотографија седната на кревет, како позира во розови танга гаќички, додека ги покрива градите со крпа.

Фотографијата и придружното видео во објавата ја прегледале повеќе од 580.000 луѓе на Instagram, а придонесе и за зголемување на бројот на нејзини следбеници на социјалните мрежи, што сега изнесува 7,5 милиони.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Тагови
реклама

Принцот Филип беше против разводот на Чарлс и Дијана: Никој со здрав разум не би ја оставил за Камила

Read more

Текстилниот сектор пред колапс

Read more

Американски водител: Бил Гејтс мисли дека е Бог

Read more

Кои се голите девојки уапсени во Дубаи и кој стои зад сето тоа?

Read more

Стил

Аманда Горман е првата поетеса на насловната на Vogue

Read more

Доза магија во колекцијата „Храбар нов свет“ на АЛШАР

Read more

Луција Јаворчекова, од шампионка во велосипедизам до ѕвезда на Instagram

Read more

Путин прогласен за најсекси маж во Русија

Read more
 

Магазин

Хороскопски знаци кои важат за најљубоморни

Читај повеќе

Смути од само неколку состојки за чистење на црниот дроб и цревата

Читај повеќе

Идеја за ручек: Печени пилешки прсти

Читај повеќе

Родени под среќна ѕвезда: Најталентирани хороскопски знаци

Читај повеќе

Рецепт на денот: Запечени енчилади со пилешко и кашкавал

Читај повеќе
  • play_arrow

Ова е чипираниот мајмун на Илон Маск кој игра видеоигра со помош на неговите мисли

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Осум брзи и здрави идеи за појадок

Читај повеќе
  • play_arrow

Како да се држите до планот за здрава исхрана?

Читај повеќе