Познати добитниците на 70 награди во 1. коло од наградната игра „Играј без нервози и Мерцедес вози“

Заврши првото коло од големата наградна игра „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“ на Видеолотарија Казинос Австрија, која предизвикува огромно внимание. Наградната игра со 2 автомобила Мерцедес, 12 скутери, 16 велосипеди, 20 електрототинети, 12 таблети, 16 паметни телефони, 8 лаптопи, 18 паметни часовници и 316 парични награди, е достапна онлајн преку единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава - 2win.mk.

Првото коло од наградната игра заврши. Во ова коло, освоени се 70 награди, односно по 35 исти награди за двете категории на платформата, за видеолотарија и за обложување. Списокот со добитниците на наградите за двете категории (видеолотарија и обложување) во првото коло е достапен на платформата. Добитниците согласно правилата од наградата игра, објавена на играчката платформа 2win.mk, наградите ќе може да ги подигнат во рок од 30 дена.

Второто коло од наградната игра „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“ е веќе во тек. Ова се наградите кои може да ги освоите:

Второто коло завршува на 31.10.2021. 

Големата наградна игра „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“  на Видеолототарија Казинос Австрија со 420 вредни стокови и парични награди, е достапна на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во земјава - 2win.mk и тоа во две категории: видеолотариски игри и за спортско обложување. Наградната игра ќе трае до 31.01.2022 година, вклучувајќи го и 31.01.2022 година, заклучно до 23.59 часот. Во текот на наградната игра „ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ“ ќе се доделат награди во 5 кола на месечно ниво за секоја категорија, како и главни награди, на крајот на наградната игра, за секоја категорија.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

реклама

Најдобри во зодијакот - и астролозите бираат да им се родат децата во овој знак

Read more

Дали треба да ја пиете водата што отстоила преку ноќ во чаша?

Read more

Како изгледаат снимки на белите дробови од вакциниран и невакциниран ковид пациент?

Read more

Ќерките на Анџелина Џоли ја засенија актерката на црвениот тепих

Read more

Промо

Иднината е тука и се вика Тропос Моторс

Read more

Бонус игра за online учесниците на Лото 7 и Џокер

Read more

ВИДЕО: Грижата за езерото е во нивната природа – запознајте ја групата нуркачи кои секојдневно го чистат езерото

Read more

East Gate Living – зелена оаза на идеална локација

Read more
 

Ново

Ердоган се откажа од протерување на 10 западни амбасадори

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 видеоигри во ноември 2021

Читај повеќе

Уапсен по грешка: Пакистански таксист ослободен од Гвантанамо по 17 години тортура

Читај повеќе
  • play_arrow

Што се случува со белите дробови откако ќе престанете со пушење?

Читај повеќе

Најголемата филмска ѕвезда во Кина е избришана од интернет

Читај повеќе

Moderna тврди дека нејзината вакцина е ефикасна и безбедна за деца

Читај повеќе

Што најмногу сакаат мажите да слушаат за време на сексот?

Читај повеќе

Десерт на денот: Пита со јаболка и суво грозје

Читај повеќе

Барби го пронајде својот Кен

Читај повеќе