Пристигна последниот трејлер за „Aquaman“

Ни останува само уште еден месец до премиерата на „Aquaman“, новиот филм на DC Comics. Кралот на океанот е подготвен за борба против злото, а Џејсон Момоа (барем во трејлерите) изгледа како совршен за улогата.

Во „Aquaman“ покрај Момоа се појавуваат уште и Амбер Херд, Патрик Вилсон и Долф Ландгрен а актерската екипа се заокружува со Оскаровката Никол Кидман.

Премиерата на филмот е закажана за 21 декември.

реклама

Филм & ТВ

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Read more

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Нови видеа

play_arrow

Автомобил од буквално 1 коњска сила

Read more
play_arrow

Девојче спасено откако 24 часа минало под урнатините во Бејрут

Read more
play_arrow

Индиска кујна: Научете неколку рецепти

Read more
play_arrow

Шест трикови како да научите да читате говор на тело

Read more
play_arrow

Анти-корона меур - бизарен дизајн на заштитен шлем

Read more
play_arrow

Предлог за 10-минутно утринско вежбање

Read more
play_arrow

Четири рецепти за мезиња со јајца

Read more
play_arrow

Едноставни вежби за нозе за почетници

Read more
play_arrow

Три рецепти за пилешко со пармезан

Read more
play_arrow

Со инвалидска количка направил застој во тунел

Read more
play_arrow

10 изненадувања во оваа сезона на Премиер лигата

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Read more