Пробајте го Président Salakis Traditional во новото пакување

Создадено од 100% високо-квалитетно млеко, со карактеристичен, интензивен вкус и богата, млечна текстура Président Salakis Traditional најде широка примена на трпезите и во кулинарството.

Од скоро може да се најде и во ново, вакуумско и супер-економично пакување од 300 г, кое лесно се користи, се транспортира и се чува.

Внимателно одбраната рецептура од 100% високо-квалитетно млеко гарантира совршен полн вкус на домашно, зрело сирење, што од секој оброк ќе направи вистински хит.

Бидејќи тајната на секој добар готвач лежи во изборот на квалитетна храна, побарајте го новото вакуумско пакување од 300гр на Président Salakis Traditional уште денеска во маркетите и изненадете ги своите најмили со здрав, поцелосен вкус на нивните омилени јадења.

реклама

Што е еректилна дисфункција и како се лекува овој проблем што ги мачи мажите?

Read more

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Read more

Три хороскопски знаци кои не знаат како да бидат сингл

Read more

Кои се знаците дека ви недостасува железо во телото?

Read more

Промо

Трето семејство влегува во свој нов дом, добиен на инстант лоз на Државна лотарија

Read more

Пробајте го Président Salakis Traditional во новото пакување

Read more

Инсталирани првите најмоќни Turbo DC полначи за електрични возила во државата

Read more

Лансиран нов пан-индустриски проект за еко-рејтинг на мобилни телефони

Read more
 

Ново

  • play_arrow

Прв трејлер за „Nine Perfect Strangers“ – новата серија со Никол Кидман

Читај повеќе

Три хороскопски знаци кои не знаат како да бидат сингл

Читај повеќе

Женка бел носорог стигна во Јапонија во потрага по партнер

Читај повеќе

Кои се знаците дека ви недостасува железо во телото?

Читај повеќе

Што е еректилна дисфункција и како се лекува овој проблем што ги мачи мажите?

Читај повеќе

Рецепт на денот: Пилешко на индиски начин

Читај повеќе

Османи: ФФМ не е државна институција и нема обврски од Преспанскиот договор

Читај повеќе
  • filter

Ferrari влегува во светот на модата - дали би ги носеле овие креации?

Читај повеќе

Во понеделник почнува уписот во средно образование

Читај повеќе