Прв тизер трејлер за документарецот на Хари и Меган за Netflix

Документарецот за принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл кој го сними Netflix со некогашната кралска двојка, конечно доби прв тизер трејлер.

Netflix не го соопштува точниот датум на премиерата на Harry & Meghan, туку дава само 50 секунди за да ѕирнеме во она што ќе може да го видиме.

Во тизерот, принцот Хари вика дека морал да направи сè за да го заштити своето семејство, а Меган вели дека кога веќе влогот е толку голем, зошто самите да не ја раскажат својата приказна.

реклама

Филм & ТВ

Качер објасни зошто со Витерспун се однесуваа чудно на премиерата

Read more

Џон Клиз ќе снима нови епизоди од серијата Fawlty Towers

Read more

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија The Consultant

Read more

Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Read more

Нови видеа

play_arrow

15 најстрашни видови ајкули

Read more
play_arrow

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија The Consultant

Read more
play_arrow

Кои фудбалски клубови се основани од цркви или религиозни групи?

Read more
play_arrow

Архивски видео снимки од Скопје во 40-тите

Read more
play_arrow

Астрономски чуда со слично име, но различна природа

Read more
play_arrow
Што се случува кога змија ќе проголта друга змија?

Што се случува кога змија ќе проголта друга змија?

Read more
play_arrow

Само британски фејлови

Read more
play_arrow

Седум фудбалери кои ги бираат парите пред сè друго

Read more
play_arrow

Што ако планетите во Сончевиот Систем излезат од своите орбити?

Read more
play_arrow

Топ 20 најдобри филмови со Робин Вилијамс

Read more
play_arrow

Комшијата што буши, некст левел

Read more
play_arrow

Што се случува во Јувентус?

Read more