Прв трејлер за „Charlie’s Angels“

Како што беше најавено, трејлерот за „Charlie’s Angels“ пристигна пред крајот на оваа недела. Мајли Сајрус, Аријана Гранде и Лана Дел Реј соработуваа за најавната песна од овој филм.

Со Кристен Стјуарт, Наоми Скот и Ела Балинска во главните улоги, новиот филм ќе се појави во киносалите на 15 ноември. Режисерка на филмот е популарната актерка Елизабет Бенкс, која изминатите години се тестираше во режисерските води и доби многу позитивни критики.

реклама

Филм & ТВ

Netflix ја најави втората сезона на популарната „Bridgerton“

Read more

Шербеџија за Мира Фурлан: Неправедно доживеа многу удари од вообразените националисти

Read more

Бизнисот цвета: Netflix надмина 200 милиони претплатници

Read more

Почина познатиот македонски актер Љупчо Тодоровски –Упа

Read more

Нови видеа

play_arrow

Како изгледа денес пазарот во Вухан од каде почна короната?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата игра „Resident Evil Village“

Read more
play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more
play_arrow

Како ќе биде запаметен Месут Озил во Арсенал?

Read more
play_arrow

Ова се најлошите трансфери што ги договорил Жозе Мурињо

Read more
play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more
play_arrow

Прошетка со Елон Маск низ канцелариите на SpaceX     

Read more
play_arrow

Креативни начини како да ја организирате кујната

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more