Прв трејлер за долго очекуваниот „Mortal Kombat“

Конечно стигна првиот трејлер за „Mortal Kombat“, филмската верзија на бруталната видеоигра што ја обожаваат генерации гејмери.

Филмот ќе почне да игра на HBO Max на 16 април, а улогите ги играат Џо Таслим, Луди Лин, Макс Хуанг, Сиси Стрингер, Хиројуки Санада, Таданобу Асано, Џесика Мекнами...

реклама

Филм & ТВ

Емилија Кларк ќе глуми во серијата „Secret Invasion“

Read more

Топ 10 филмски парови кои се различни видови

Read more

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more

Популарната „How I Met Your Mother“ добива продолжение

Read more

Нови видеа

play_arrow

Топ 10 филмски парови кои се различни видови

Read more
play_arrow

Најдобриот рецепт за посни крофни

Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за СФ трилерот „Oxygen“

Read more
play_arrow

Седум начини како да ја намалите болката по вежбањето

Read more
play_arrow

Нашата планета, нашиот дом

Read more
play_arrow

8-минутни вежби за стомачни мускули со Памела

Read more
play_arrow

Дај ми да се напијам

Read more
play_arrow

23 трикови за преживување што ќе ви бидат од корист

Read more
play_arrow

Спасување дете од воз во последен момент

Read more
play_arrow

Група луѓе излегоа од автомобилите за да го расчистат патот за амбулантно возило

Read more
play_arrow

Спасување ранета кукавица

Read more
play_arrow

Кој е најболниот убод од инсект?

Read more