Прв трејлер за комичната драма „Stockholm“

Го добивме првиот трејлер за комичната крими-драма „Stockholm“, која ни ја носи приказната за озлогласената заложничка криза од 1973 година во шведската престолнина. Во филмот се појавуваат Итан Хок, Нуми Рапејс и Марк Стронг.

„Stockholm“ го следи Ларс Нистром (Итан Хок), кој се решава за напад на централната банка во Стокхолм. Тој заробува заложници за да го извади од затвор неговиот пријател Гунар (Марк Стронг), а помеѓу заложниците е Бјанка (Нуми Рапејс), која е сопруга и мајка на две деца.

реклама

Филм & ТВ

[КАЈГАНА препорака] Зошто треба да ја гледате серијата „Blindspot“?

Read more

Кијану Ривс е „виновен“ за името на John Wick

Read more

Објавен трејлерот за трилер драмата „Run With The Hunted“

Read more

Емилија Кларк се враќа со хорор антологијата „Murder Manual“

Read more

Нови видеа

play_arrow

Осврт на „Музеј на невиноста“ од Орхан Памук

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за видеоиграта Project Cars 3

Read more
play_arrow

5 рецепти за крофни

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Матуранти 2020

Read more
play_arrow

Како да го избришете профилот на Zoom?

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Вкусен тост со авокадо

Read more
play_arrow

Утрински стомачни на празен стомак

Read more
play_arrow

10 најскапи откази на фудбалски менаџери

Read more
play_arrow

Гејмерски рекорди кои најверојатно никогаш нема да бидат срушени

Read more
play_arrow

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more
play_arrow

Колку протеини треба да внесувате дневно?

Read more
play_arrow

Научната фантастика како инспирација за денешните роботи

Read more