Прв трејлер за романтичната комедија „Your Place Or Mine“ со Рис Витерспун и Ештон Кучер

Најновата романтична комедија „Your Place Or Mine“ со Рис Витерспун и Ештон Кучер во главните улоги е приказна за двајца пријатели кои ќе решат да си ги сменат местата на живеење на една недела – ликот на Витерспун се сели во Њујорк, а на Кучер во Лос Анџелес.

Забавата ќе се искомплицира кога едниот од нив ќе почне да развива чувства за другиот.

 „Your Place Or Mine“ ќе биде достапен на Netflix на 10 февруари.

реклама

Филм & ТВ

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Read more

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Read more

Официјален трејлер за The Night Agent

Read more

Нови видеа

play_arrow

Што треба да правите на секој тренинг за подобри резултати?

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Read more
play_arrow

7 фудбалери кои буквално имаат убиено човек

Read more
play_arrow
Пилешко во сос од лук и мед

Рецепт на денот: Пилешко во сос од лук и мед

Read more
play_arrow

Прв трејлер за BEEF, новата серија на Netflix

Read more
play_arrow

10 моменти во Friends во кои се пронаоѓаме и денес

Read more
play_arrow

Пролетно преуредување: Од стариот мебел направете нов

Read more
play_arrow

Како да си ја сакате работата?

Read more
play_arrow

Топ 10 најконтроверзни освојувачи на Оскар

Read more
play_arrow

Водич за почетници: Како да го користите Chat GPT?

Read more
play_arrow

Девет најимпресивни кратери на Земјата

Read more
play_arrow

Прв трејлер за Seven Kings Must Die

Read more