Прв трејлер за Seven Kings Must Die

Франшизата The Witcher го изгуби сјајот и ги сруши сите илузии дека имаше какви било шанси да стане Netflix верзијата на Game of Thrones (HBO).

Сепак, стриминг гигантот продолжи да бара кандидат за таа улога и се чини беше блиску со историските драми како Vikings: Valhalla и The Last Kingdom.

Последниот наслов заврши во 2022, а сега фановите ќе се израдуваат кога ќе дознаат дека излезе првиот трејлер за филмот работен по таа приказна, насловен Seven Kings Must Die.

Филмот ќе има премиера на Netflix на 14 април.

реклама

Филм & ТВ

Amazon Prime се мајтапи со Netflix за забраната за споделување лозинка

Read more

Muted е меѓу најгледаните серии на Netflix, сите ја коментираат последната сцена

Read more

Георгина ги украде погледите во Кан

Read more

Наскоро доаѓаат летните блокбастери

Read more

Нови видеа

play_arrow

7 најлоши фудбалски позајмици на сите времиња

Read more
play_arrow
Зачинето пилешко со црвен пипер

Зачинето пилешко со црвен пипер

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Свински кременадли во путер со лук

Read more
play_arrow

Најголемо промашување во секој тим од Премиер лигата оваа сезона

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Super Mario Bros. Movie

Read more
play_arrow

Топ 10 најсмешни блупери на Џим Парсонс како Шелдон

Read more
play_arrow

Токсична позитивност: Вистината зад зависноста од самопомош

Read more
play_arrow

Што ако во вселената би можело да се дише?

Read more
play_arrow

10 неверојатни факти за вселената

Read more
play_arrow
33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

33 трикови што им заштедуваат време и нерви на родителите

Read more
play_arrow

Рецепт на денот: Пилешко со путер и лук

Read more
play_arrow

Кауч леташе над Анкара

Read more