Прв трејлер за „Wu-Tang: An American Saga“

Hulu го објави првиот трејлер за претстојната минисерија за легендарната хип-хоп група Ву-Танг Клан, насловена „Wu-Tang: An American Saga“. Кратиот спот не се фокусира премногу на деталите околу приказната, туку повеќе време посветува на запознавање со ликовите, односно членовите на групата.

Ѕвездата на филмот „Moonlight“, Ештон Сандерс се појавува во улогата на движечката креативна сила во групата, РЗА, а покрај него тука се уште Шамик Мур (Рејквон), Џои Бедес (Инспекта Дек) и Дејв Ист (Метод Мен).

Премиерата на „Wu-Tang: An American Saga“ е закажана за 4 септември на Hulu.

реклама

Филм & ТВ

„Пријателите“ сепак нема да се соберат повторно

Read more

Во подготовка четврти и петти дел на „John Wick“

Read more

Куклата Попи од „Trolls“ повлечена од пазарот поради непристоен дизајн

Read more

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Нови видеа

play_arrow

Сите голови на Милан во сезоната 2019/20

Read more
play_arrow

Што се случува во телото кога јадете брза храна?

Read more
play_arrow

Најдобри вежби за стомачни мускули, научно докажано

Read more
play_arrow

Идеја за ручек: Тестенини со лосос по рецепт на Џејми Оливер

Read more
play_arrow

Направете сами: Здрави летни коктели за разладување

Read more
play_arrow

10 вежби за слабеење кои секој може да ги прави дома

Read more
play_arrow

Десет клубови кои имаа многу среќа сезонава

Read more
play_arrow

Десерт на денот: Суфле палачинки

Read more
play_arrow

Моментот кога јагуар ѝ се приближува на фотографка во мракот

Read more
play_arrow

Здрав предизвик: Како да ја убиете зависноста од шеќер?

Read more
play_arrow

Петгодишно момче пливаше со најголемата ајкула во светот

Read more
play_arrow

Топ 10 локации во Шпанија кои мора да се посетат

Read more