Првиот трејлер за третата сезона на Grand Tour

Новата, трета сезона на популарното автомобилско шоу со Џереми Кларксон, Ричард Хамонд и Џејмс Меј почнува во јануари, идната година.

Според тоа што може да се види од првиот трејлер, нè очекува интересна сезона со возбудливи тестирања на најновите модели на автомобили снимени низ различни локации низ светот. Популарното водителско трио прошета низ многу земји како Кина, Шведска, Колумбија, САД и Монголија за потребите на третата сезона на шоуто, чија прва епизода ќе се емитува на 18 јануари.

реклама

Авто новости

Зошто Американците не го сакаа легендарното „југо“?

Read more

VW ѝ се „закани“ на Tesla: Ќе произведуваме 500.000 електрични модели годишно

Read more

Nissan 300ZX од 1990 година се продава со иста цена како новиот модел 370Z

Read more

BMW ги откри деталите за новата генерација на моделите M3 и M4

Read more

Нови видеа

play_arrow

Можат ли животните да предвидат земјотрес?

Read more
play_arrow

Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Read more
play_arrow

Нови авантури на праисториското семејство во трејлерот за „The Croods: A New Age“

Read more
play_arrow

Бразилски ветеринари се грижат за повредените животни од пожарите

Read more
play_arrow

Како да ги „замаглите“ лицата во видеата на YouTube?

Read more
play_arrow

Почна фестивалот на огномети близу Москва

Read more
play_arrow

Правилна исхрана за слабеење во 4 фази, со вежбање

Read more
play_arrow

Четири лесни рецепти за торта со јаболка

Read more
play_arrow

Никогаш не вртете грб на гладна камила: Најопасните селфи фотографии

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Најсмешните ТВ гафови

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот филм „Love and Monsters“ со Дилан О’Брајан

Read more
play_arrow

Како да го зајакнете имунитетот на природен начин?

Read more