Рецепт на денот: Мини-пици за целото семејство

Направете ги овие превкусни и едноставни мини-пици во кои ќе ужива целото семејство. Тајната е во домашното тесто и доматен сос, а може да направите и свои верзии со различен топинг по ваша желба.

Најдобро од сѐ е што можете да ги замрзнете наредени и само да ги испечете кога ќе сакате брза и вкусна закуска.

реклама

Рецепти

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more

Пробајте го најстариот рецепт за палачинки

Read more

Најдобриот рецепт за кифлички со џем и пудинг од ванила

Read more

Десерт на денот: Бомбици од 3 состојки

Read more

Нови видеа

play_arrow

Вистински чувар: Питбул трениран да заштитува деца

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more
play_arrow

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more
play_arrow

Вежби за затегнати стомачни мускули со тегови

Read more
play_arrow

Десетте најголеми ривалства во фудбалот во овој момент

Read more
play_arrow

Подемот и падот на Ден Билзеријан – Кралот на Instagram

Read more
play_arrow

Нов Гинисов рекорд за најголема фонтана

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Midnight Sky“ со Џорџ Клуни во главната улога

Read more
play_arrow

10 најстрашни сцени од серии на Netflix

Read more
play_arrow

Тренинг за целото тело: Согорете 200 калории за 10 минути

Read more
play_arrow

Десетте најголеми црни дупки откриени досега

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Mean Girls“

Read more