Ријана со нова секси колекција на долна облека

Б.С.Б.
/ 16.01.2021 / 13:16

Се ближи Денот на вљубените, а популарната пејачка и дизајнерка Ријана по тој повод ја претстави најновата колекција на секси долна облека од брендот Savage X Fenty.

И овој пат пејачката сними рекламна кампања позирајќи во секси црвена долна облека од латекс и тантела, а стајлингот го збогати со накит вреден 2 милиони долари.

Скапиот накит со рубини и дијаманти совршено се вклопи во колекцијата на Ријана, која ги одушеви обожавателите.

„Вака изгледа вистинска божица на љубовта. Го спаси Денот на вљубените“, се дел од коментарите на обожавателите.

Тагови
реклама

Кои здравствени проблеми ги имаат мажите поради нередовен секс?

Read more

Peugeot го смени „лавчето“ – дали ви се допаѓа?

Read more

Како изгледа животот во Јакутија на -50 степени Целзиусови?

Read more

Прв воздушен напад на САД по наредба на Џо Бајден, 17 загинати

Read more

Стил

Наоми Кембел позираше топлес во Африка

Read more

Новата играчка на Роман Абрамович: Јахта вредна половина милијарда евра

Read more

Мајк Тајсон заработува милиони долари од бизнисот со канабис

Read more

Бијонсе со провокативни фотографии ја рекламира новата колекција

Read more
 

Магазин

Рецепт на денот: Шницли во сос со сенф

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе

Идеја за појадок: Печена овесна каша

Читај повеќе
  • play_arrow

Роботот Digidog им го чува грбот на полицајците во Њујорк

Читај повеќе
  • filter

Како изгледа животот во Јакутија на -50 степени Целзиусови?

Читај повеќе

Намирници кои ќе ви дадат повеќе енергија од кафето

Читај повеќе
  • play_arrow

Сега ќе ви покажам како се става маскара на правилен начин

Читај повеќе
  • play_arrow

Што ако имате бескрајно многу пари засекогаш?

Читај повеќе

Четири причини зошто страдате од надуеност навечер

Читај повеќе