Рита Ора во секси издание за магазинот Love

Британскиот магазин Love традиционално објавува видеа со најубавите жени во светот, а овој пат можеме да ја видиме познатата пејачка Рита ора во секси издание.

Магазинот со години го креира познатиот календар со 24 славни убавици, а годинава меѓу нив се Бела Хадид, Ирина Шајк, Рита Ора и Ајрланд Болдвин.

реклама

Стил

Пред и потоа: Колку може фризурата да ве трансформира?

Read more

Најновата колекција фустани на H&M од рециклирани материјали

Read more

Детски цртежи на насловната на италијански Vogue

Read more

Каролина Куркова ги споделува домашните рецепти за убавина

Read more

Нови видеа

play_arrow

Колку кардио е потребно за да се стопат наслагите околу стомакот?

Read more
play_arrow

Аргентинците измислија бесконтактен фудбал

Read more
play_arrow

Италија: Нуркачи спасија кит заплеткан во рибарска мрежа

Read more
play_arrow

Што ќе се случи доколку пешачиме секој ден?

Read more
play_arrow

„Tenet“ нема да биде прикажан ни во јули

Read more
play_arrow

Апокалипса во Мексико: Песочна бура проголта град

Read more
play_arrow

Што се крие во планината Рашмор?

Read more
play_arrow

Ајфеловата кула повторно отворена за посетители

Read more
play_arrow

Вежбање со танц со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Како Бекам стана најбогатиот фудбалер на светот?

Read more
play_arrow

Најсмешни новинарски гафови со животни

Read more
play_arrow

Само малку да те погалам

Read more