Русинка која била шпионка за Путин: Имавме тренинзи за интимни односи

Русинката Алија Роза тврди дека била шпионка на Владимир Путин. Вели дека на 18-годишна возраст се запишала на воената академија во Москва, каде ја тренирале за шпионка.

„На воената обука научив основни боречки вештини и ракување со оружје. Потоа работев како агент во акции против трговија со луѓе и дрога. Подоцна, неколку девојки меѓу кои и јас бевме повикани на страна. На посебен тренинг бевме обучени како да заведуваме и манипулираме со луѓето. Имавме и посебни секс тренинзи“, раскажува Алија.

„Нè подучуваа како може да го употребиме изгледот за да извлечеме што повеќе информации од лицето под интерес. Сексот е многу важен во тоа“, вели таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roza 🌹 (@aliiaroza)

Тврди дека успеала да избега од Русија откако некои мафијаши се обиделе да ја убијат. Морала да го промени и името. Коментирајќи ја моменталната ситуација со Украина, таа вели дека е против војна. Смета дека знае што се врти во главата на Путин.

„Најважната работа е во тоа што ние живееме двојни животи. Погледнете ги фотографиите на Путин. Јава коњ без маичка, лови риби, нурка... Како да е Џејмс Бонд. Тоа е бренд. Сите Руси сакаат да бидат такви. Луѓето го почитуваат и му се восхитуваат. Како тоа да го постигнете ве учат во воените школи за тајни агенти“, вели таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roza 🌹 (@aliiaroza)

реклама

Нови шокантни детали од Ковачки: Безбеден град го лоцирал возилото со кое била киднапирана Вања во Маџари и кај хотелот Палас

Read more

Потпишан најголемиот договор во историјата на американскиот спорт

Read more

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Read more

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Read more

Живот

Викенд хороскоп: Лавот ќе биде ѕвезда, Јарецот бара внатрешен мир

Read more

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Read more

Време е за отказ: 6 знаци дека работите во токсична атмосфера

Read more

Седум штетни митови за воспитувањето деца

Read more
 

Магазин

Астро љубов: Какви бивши сте според хороскопскиот знак?

Читај повеќе
  • play_arrow

Најопасниот хотел во светот: Среде море, опкружен со ајкули

Читај повеќе

Кои се најчестите постпородилни проблеми од кои страдаат милиони жени?

Читај повеќе

Како зимското време влијае на метаболизмот?

Читај повеќе

Зошто животот во брак може да го зголеми крвниот притисок?

Читај повеќе
  • play_arrow

5 најдобри вежби за да ги набилдате мускулите на рацете

Читај повеќе

Викенд хороскоп: Лавот ќе биде ѕвезда, Јарецот бара внатрешен мир

Читај повеќе

Зошто нема расположение за секс во вашата врска?

Читај повеќе

Кои моменти од детството децата ќе ги паметат засекогаш?

Читај повеќе